fbpx

eTVM mokykla

Naujos žinios mus veža pirmyn!

Apie mus

Esame ambicinga komanda, internetiniame versle dirbanti daugiau nei 3 metus. Išbandę daugelį strategijų bei platformų, dabar jau galime pasakyti, kokie metodai veikia, o į ką dėti savo pastangas bei laiką tiesiog neverta. Remdamiesi savo patirtimi, atrinkome geriausias internetinio verslo praktikas ir norime jomis pasidalinti su jumis!

Paslaugų portfolio

Mokymai

Struktūruotais internetinio verslo pagrindais ir praktikomis dalinamės mūsų autoriniuose mokymuose.

Konsultacijos

Konsultuojame internetinio verslo vykdymo klausimais, kartu analizuojame esamas spragas ir randame galimybes.

Verslo strategijų kūrimas

Padedame kryptingai judėti tikslo link - sukuriame nuoseklią ir veiksmingą veiklos strategiją.

Pagal naujausius eBay kriterijus paruošti mokymai

Didžiuojuosi tuo, ką kartu su komanda sugebėjome padaryti – tai pagal naujausius eBay kriterijus ir atnaujinimus parengti eBay Pro X kursai, kurie jus išmokys, kaip veiksmingai prekiauti eBay platformoje! Sumanus prisitaikymas prie sistemos reikalavimų ir algoritmų yra vienas iš svarbiausių sėkmės veiksnių internetiniame versle. 

Plačios veiklos kryptys

Pasirinkite prekiauti taip, kaip norite: prekyba iš Lietuvos po visą pasaulį, prekyba didžiosiose JAV, UK, Vokietijos rinkose iš stambiųjų užsienio tiekėjų, tiesioginė prekyba iš Kinijos. Bet kuri kryptis yra pelninga - svarbiausia yra tinkamai pasirinkta strategija ir sudėlioti veiksmai.

Pritaikyta net naujokams​

Esame paruošę išsamią, virš 8 val. trukmės eBay platformos analizę - detalios ir struktūruotos pamokos nušvies kryptį ir atvers galimybes net niekada neprekiavusiems eBay platformoje. Supažindinsime su keturiomis veiklos strategijomis, pagal kurias dirbant galėsite sėkmingai kurti savo internetinį verslą.​

Mokymų tęstinumas​

Mūsų paruošti įrankiai ne tik užves ant kelio, bet ir padės jau vykdant savarankišką veiklą. Įsigijus kursus, kartu su pamokomis gausite priėjimą prie praktiškų, kasdienei veiklai ir tobulėjimui reikalingų priemonių: skaičiuoklių, tiekėjų bazių, aptarnavimo šablonų, bendrausite uždaroje motyvuotų narių grupėje ir turėsite galimybę konsultuotis jums rūpimais klausimais.

Mokinių rezultatai

Susibūrėme į bendruomenę vienam labai konkrečiam ir pasiekiamam tikslui - pelnui. Susipažinkite su mūsų mokinių rezultatais!

Ar esi pasiruošęs žengti vienu laipteliu aukštyn?